Lauko vartai

Lauko vartai – jie gali būti stumdomi  ir varstomi.

Nustumiami (gembiniai ) vartai – tokie vartai yra labia patogūs . Tinka tuose sklypuose , kur yra platus įvažiavimas ,taip pat jei yra riboti kiemo gabaritai  arba privažiavimas  prie pačių vartų .

Varstomi  lauko vartai – jie žinomi nuo senų laikų . Vartai gali būti automatizuoti arba ne . Taip pat gali atsidaryti į kiemo vidų arba į išorę.Gali būti vienos dalies , dviejų dalių ir t.t.

Susukami garažo vartai

Susukami garažo vartai – jie gaminami iš aliuminio profilio su poliuretaniniu užpildu . Šie vartai skirti garažams , kurių vartams nėra keliami dideli šilumos izoliacijos reikalavimai . Tai geras sprendimas jei norite išnaudoti garažo erdvę prie lubų arba , kad vartai būtų sumontuoti iš lauko pusės.

Segmentiniai vartai

Segmentiniai (Sekcijiniai) vartai – pagrindinis šių vartų privalumas – šiluma. Jie būna viensieniai arba dvisieniai. Tai tvirti plieniniai vartai pritaikyti skirtingiems šilumos izoliacijos reikalavimams . Tai tinkamiausias sprendimas norint atidaryti vartus tiesiog privažiavus prie pat garažo. Juos rekomenduojama instaliuoti jei Jūsų garažas yra šildomas arba įrengtas tame pačiame statinyje kaip ir gyvenamos patalpos. Vartai atsidaro vertikaliai į viršų. Galimi segmentų  tipai: lygūs, juostuoti, filinginiai. Segmentų paviršiaus faktūra imituoja medžio raštą. Segmentiniai vartai gaminami iš cinkuoto plieno, o jų šilumos izoliacija paprastai būna poliuretano putų sluoksnis.

Plokštuminiai vartai

Plokštuminiai vartai – tai viensieniai  tvirti plieniniai vartai skirti neapšiltintiems garažams, kur nėra  būtina ideali šilumos izoliacija. Tai tinkamiausias sprendimas, jei garažas nėra šildomas ir jis yra pastatytas šalia nuosavo gyvenamo namo. Plokštuminiai vartai pasikelia visa plokštuma, atsidaro į išorę ir sustumiami po garažo stogu.