Durys

Plastikinės  lauko durys yra tvirtos , ilgaamžės , patvarios .Jos gali būti baltos , spalvotos , kurios yra padengtos medienos imitacija .

Medinės lauko durys – tai tiks žmonėms , norintiems jaukumo , natūralumo .Medinės durys – ekologiškos .

Aliuminės lauko durys – aliuminis yra patvari medžiaga , pasižyminti  aukšta kokybe ,yra unikali dėl savo lankstumo .

Mediniai langai

Mediniai langai – dažniausiai yra montuojami naujos statybos arba renovuojamuose namuose ir idealiai tiks žmonėms , kurie savo namuose nori  jaukumo , natūralumo. Mediniai langai yra ekologiški , taip pat pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis – sulaiko šilumą ,  izoliuoja garsą , palaiko drėgmės balansą.

Teisingai įdėti langai garantuoja 50 %  būsto šilumos , todėl šį darbą geriau patikėti profesionalams!

Aliuminio langai

Aliuminio langai – tai paprasti, praktiški, patogūs langai, siekiantiems modernumo ir ilgaamžiškumo. Tokie langai dažniausiai naudojami  ten, kur reikia tvirtų konstrukcijų ar sudėtingų  techninių sprendimų. Aliuminio langai tinkamesni kontoroms, o ne gyvenamosioms patalpoms. Aliuminio langai pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, gali išlaikyti  dideles apkrovas.

Teisingai įdėti langai garantuoja 50% būsto šilumos, todėl šį darbą geriau patikėti profesionalams!

Plastikiniai langai

Artėjant žiemai vis daugiau žmonių susimąsto apie galimybę keisti langus. Šiuolaikinį langą sudaro  rėmas, kuris gali būti pagamintas iš plastiko, medžio ar aliuminio, stiklo paketas ir įvairūs priedai , pavyzdžiui palangės, rankenėlės, ventiliacinės grotelės.

Renkantis plastikinius langus, svarbu atsižvelgti į profilio storį ir į oro kamerų skaičių .Kuo daugiau kamerų ir kuo platesnis profilis, tuo lango šilumos ir garso izoliacijos savybės yra geresnės. Taip pat stiklo paketai turi daugiausiai įtakos lango savybėms . Jų storis taip pat gali būti skirtingas . Paprastai į langus dedamas selektyvinis  stiklas , kurio pagrindinis privalumas – įleisti šilumą. Langai su selektyviniu stiklu tai tokie patys langai tik jie papildomai yra dengiami specialia danga, kuri atspindi atgal į patalpą apie 40% - 70% šilumos .Selektyviniame stikle plėvelė yra stiklo vidinėje pusėje , todėl ji nepraras savo savybių visą langų tarnavimo laiką. Taip pat stiklo paketas su selektyviniu stiklu iš vidaus yra užpildomas argono dujomis, kurios dar papildomai pagerina stiklo paketo termoizoliacijos savybes apie 20 %.

Plastikiniai langai  nereikalauja daug priežiūros, jie yra praktiški, lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai.

Teisingai įdėti langai garantuoja 50 %  būsto šilumos, todėl šį darbą geriau patikėti profesionalams!

 

Skaityti plačiau